Kinkekomplekt jõuluks: 400ml kohvitops + 500g OA kohviuba kardemoniga

Hind: 20,90 €
Tootekood:  JÕUL08
Laoseis:  Tellimisel
Tarneaeg:  toote saadavuse kohta küsi lisainfot tellimused@marmatel.ee
Selles kinkekomplektis on üks 400ml Ecoffee Cup kohvitops ning 500g OA värskelt röstitud kohvioa pakike. Ideaalne kingitus kolleegile kui ka koostööpartnerile, kuid räägime nüüd veidi lähemalt kingipaki sisust ja võimalustest, mis seda kinkekomplekti tellides avanevad.

Nagu öeldud, siis komplektis on üks Ecoffee kohvitops ja 1 pakk kvaliteetset kohviuba. Kui nüüd vaadata lähemalt, mis asi see Ecoffee Cup kohvitops on, siis lühidalt öeldes on see üks praktiline korduvalt kasutatav joogitops. See tops sobib ideaalselt nii kuumade kui ka külmade jookide joomiseks ning seda on mugav pesta nõudepesumasinas. Kes on aga nupukam, siis võib seda kasutada ka näiteks püreesupi hoiustamiseks, kuna topsi võib hiljem ka mikrolaineahjus soojendada. Tegemist on kõikidele EU nõuetele vastava topsiga - see tähendab, et tops koosneb enamasti FSC sertifitseeritud puitkiust, kuid selleks, et tops oma kuju hoiaks ja seda aastaid kasutada saaks, on sinna koostisesse lisatud veel maisitärklist, aaloet, soja ja vähem kui 3% melamiini. Kõiki 400ml Ecoffee kohvitopse vaata SIIN

Kui aga nüüd rääkida lähemalt meeliköitvast OA kohvioast, siis võtke teadmiseks, et tegemist on siin värskelt ja käsitsi röstitud kohviubadega. Kuidas värskelt? Aga ikka sellepärast, et ubasid röstitakse siin samas Eestimaal Tallinna külje all. Tegemist on 100% Arabica ubadega, mis tähendab, et iga sõõm on tõelisele kohvisõbrale puhas nauding. Kuna tegemist on siiski jõuluteemalise kohvioaga, siis on kamaitse vastavale sellele kohandatud. Kohvioale on juurde lisatud mõnusat kardemoni hõngu, mis on ideaalne just talvisel ajal joomiseks.

Antud kinkekomplekti miinimum kogus tellimiseks on 16 tk. Kui soovid tellida ainult topsid ja kohvioa pakid, siis tuleb ühe komplekti hind 20,90 EUR. Kui on aga soovi teha juba valmis pakitud kingitus, siis pakume ka seda teenust lisatasu eest. Sellisel juhul lisandub ühe paki kohta 2.50 EUR.

Pakume ka võimalust tellida kingipaki sisu personaliseeritud kohvitopsiga. See tähendab, et topsi peale on võimalik lasta trükkida peale enda ettevõtte logo või mõni meeldejääv mõttetera. Kui soovid paki sisse personaliseeritud topsi, siis palun võta selleks meiega ühendust marmatel@marmatel.ee aadressil või saada meile päring SIIT

Sarnased tooted