Kinkekomplekt lapsele: LOTTE 4

Hind: 17,95 €
Tootekood:  LOTTE04
Laoseis:  Laos
Tarneaeg:  5-7 tööpäeva
Kinkekomplekt LOTTE 4 sisaldab ühte Lotte teemalist kokkuvolditavat kotti, värvi muutvaid vildikaid, Lotte teemalist värviraamatut ja väikest maiustust.

Komplekt tuleb pakendamata kujul. Kui soovite antud komplekti pakituna, siis palun valige toode koodiga LOTTE08.

Komplekti tuleb valida endale sobiv maiustus. Valida saab kuue erineva toote vahel: Lotte küpsisepallid šokolaadis 100g, Lotte marjamarmelaad 100g, YumEarth mahedad puuviljasnäkid/kummikommid 50g, YumEarth mahedad kummikarud 50g või YumEarth mahedad Sour Beans 50g.

Parameetrid


* Maiustus
Kogus :

Lotte teemaline poekott / trennikott:

Koostöös Lotte loojatega on valminud vahva pildiga korduvkasutatav poekott. See poekott pole mõeldud ainult toidukaupade kandmiseks vaid ikka kõikvõimalike asjade kandmiseks. Näiteks tänu vetthülgavale omadusele on selles kotis hea hoiustada niiskeid riided pärast spaakülastust. Lisaks toredale disainile on see kott valmistatud 100% plastikpudelitest, mis on viidud inimeste poolt taarakogumispunkidesse. Näiteks ühe sellise koti loomiseks on kulunud tervelt 6 plastpudelit.Kind Bagi kotti on mugav kaasas kanda, kuna vajadusel saab koti väikseks kokku voltida ning paigutada kompaktselt väikesesse taskusse. Samuti on kotil korralikult suured sangad, et soovikorral oleks hea kotti ka õlal kanda.Kui kott peaks määärduma siis võib seda pesta pesumasinas 30 kraadises vees.Koti mõõdud lahtiselt on 39x64x17cm ning kokkuvoldituna 14x15x1cm. Korraga võib kotis kanda kuni 20kg.

VAATA TOODET

MILAN võluvildikad:

MILAN magic viltpliiatsid sobivad hästi väikelastele ja koolieelikutele. Komplektis on 8 tavalist viltpliiatsit ja 2 võlupliiatsit. Magic efekti näed siis kui joonistad eelnevalt viltpliiatsiga ning 5 sekundi möödudes kirjutad-joonistad võlupliiatsiga värvitud pinnale. Samuti saab võlupliiatsiga kirjutada eelnevalt salasõnum ning hiljem üle värvides tuleb sõnum nähtavale.Nendel viltpliiatsitel on 7,5mm läbimõõduga koonusekujuline ots. Vildikatega on võimalik joonistada 1mm kui ka 3,25mm laiustelt. Vildikatel on tugendatud ots, tänu millele peab see vastu tugevale survele ja põrutustele. Vildikates on kasutatud veebaasil värve, mida on enamus tekstiilidelt kerge välja pesta. (Soovitatavalt leota riideeset eelnevalt 1 tund külmas vees ning seejärel tee masinpesu jaheda veega).

VAATA TOODET

Lotte värviraamat:

Lotte värvimisraamat tutvustab mänge, mida Lotte ja tema sõbrad Leiutajatekülas mängivad. Lisaks on raamatus ka nuputamist ja mängude kirjeldusi. Raamat on 32-leheküljeline, suures formaadis ning pehmes köites.

Sarnased tooted