Kinkekomplekt lapsele: Suur Mina värvin

Hind: 9,75 €
Tootekood:  JÕUL15
Laoseis:  Tellimisel
Tarneaeg:  toote saadavuse kohta küsi lisainfot tellimused@marmatel.ee
Mina voolin suur komplekt sisaldab ühte värviraamatut "Minu Eesti", 12 tooni värvipliiatseid, 10 tooni viltpliiatseid ja väikest 50g šokolaadiampsu.

Vahva Eesti-teemaline tegelusvihik lapsele, kellele meeldib värvida, mängida ning selle käigus õppida. Vihikus on põnev täringumäng, kus teekond algab Valgast ja lõpeb Tallinnas, läbides paljusid toredaid Eestimaa paiku. Mängu saab laps kaasata terve pere või sõpruskonna. Sisulehekülgedel on värvimiseks toredad pildid eestlasele tähtsatest asjadest ning iga pildi juures on ka paar rida lihtsat selgitavat teksti. Tagumisel sisekaanel on aga kirjas kõik tähtsamad faktid Eesti kohta, mida pole kunagi liiga vara ega liiga hilja õppida.

Minu Eesti värviraamatut saab värvida kas MILAN värvipliiatsite või viltpliiatistega.
MILAN värvipliiatsid on kolmnurkse ergonoomilise kujuga ning ühes pakis on 12 põhitooni. MILAN värvipliiatsid teeb eriliseks see, et neis on kasutatud tina ümber lisa kaitsekihti, mis ei lase tinal kukkudes puruneda. Seega ideaalsed kasutamiseks nii lasteaias kui ka kodus.

Komplektis olevad MILAN viltpliiatsid valmistavad aga põnevust nii lastele kui ka täiskasvanutele. Tegemist on eriliste võluvildikatega, millega joonistades saad ära peita paberilehele erinevaid kujundeid või hoopis värvitud pinna sisse joonistada teist tooni kujundeid. Pakis on 10 erinevat värvi ning 2 valget vildikat. Nende kahe valge vildikaga kogu maagia juhtubki. Kui värvid värvilise vildikaga paberil ühte tooni siis valgega üle joonistades tuleb välja hoopis teine toon. Kas mitte pole põnev?

Tony´s 50g šokolaad on klassikaline piimašokolaad, mis lihtsalt sulab suus. Tegemist on 100% Fair trade šokolaadiga, mis tähendab, et selle šokolaadi tootmiseks ei ole kasutatud lapstööjõudu ega orjasid. Tony´s šokolaadi loojad on pühendunud sellele, et šokolaadi on võimalik toota inimlikel tingimustel ning võitlevad selle eest juba alates 2005 aastast.

Antud kinkekomplekti miinimum kogus tellimiseks on 10 tk. Kui soovid tellida ainult termosed ja šokolaadid, siis tuleb ühe komplekti hind 9,75 EUR. Kui on aga soovi teha juba valmis pakitud kingitus, siis pakume ka seda teenust lisatasu eest (pakkimine jõulu teemalisse tsellofaankotti). Sellisel juhul lisandub ühe paki kohta 1 EUR. Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust tellimused@marmatel.ee või esitage päring SIIN

Sarnased tooted