Kinkekomplekt lapsele: Väike 1 Mina värvin

Hind: 6,55 €
Tootekood:  JÕUL16
Laoseis:  Tellimisel
Tarneaeg:  toote saadavuse kohta küsi lisainfot tellimused@marmatel.ee
Mina voolin suur komplekt sisaldab ühte värviraamatut "Minu Eesti", 12 tooni värvipliiatseid ja väikest 50g šokolaadiampsu.

Vahva Eesti-teemaline tegelusvihik lapsele, kellele meeldib värvida, mängida ning selle käigus õppida. Vihikus on põnev täringumäng, kus teekond algab Valgast ja lõpeb Tallinnas, läbides paljusid toredaid Eestimaa paiku. Mängu saab laps kaasata terve pere või sõpruskonna. Sisulehekülgedel on värvimiseks toredad pildid eestlasele tähtsatest asjadest ning iga pildi juures on ka paar rida lihtsat selgitavat teksti. Tagumisel sisekaanel on aga kirjas kõik tähtsamad faktid Eesti kohta, mida pole kunagi liiga vara ega liiga hilja õppida.

Minu Eesti värviraamatut saab värvida MILAN värvipliiatsitega, millel on eriti erksad toonid ning hea katvus. MILAN värvipliiatsid on kolmnurkse ergonoomilise kujuga ning ühes pakis on 12 põhitooni. MILAN värvipliiatsid teeb eriliseks see, et neis on kasutatud tina ümber lisa kaitsekihti, mis ei lase tinal kukkudes puruneda. Seega ideaalsed kasutamiseks nii lasteaias kui ka kodus.

Tony´s 50g šokolaad on klassikaline piimašokolaad, mis lihtsalt sulab suus. Tegemist on 100% Fair trade šokolaadiga, mis tähendab, et selle šokolaadi tootmiseks ei ole kasutatud lapstööjõudu ega orjasid. Tony´s šokolaadi loojad on pühendunud sellele, et šokolaadi on võimalik toota inimlikel tingimustel ning võitlevad selle eest juba alates 2005 aastast.

Antud kinkekomplekti miinimum kogus tellimiseks on 10 tk. Kui soovid tellida ainult termosed ja šokolaadid, siis tuleb ühe komplekti hind 6,55 EUR. Kui on aga soovi teha juba valmis pakitud kingitus, siis pakume ka seda teenust lisatasu eest (pakkimine jõulu teemalisse tsellofaankotti). Sellisel juhul lisandub ühe paki kohta 1 EUR. Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust tellimused@marmatel.ee või esitage päring SIIN

Sarnased tooted