Juulikuu kampaania

18.06.2021
Juulikuu kampaania

Suvel kustutab kõige paremini janu üks mõnusalt jahe pudel vett või siis hoopis üks jahutav jäätisekokteil. ;) Meie veebipoest saad juulikuus endale osta kvaliteetsed Ecoffee Cup 500ml termospudelid ja toidutermosed lausa -20% soodsamalt*.

Ecoffee termospudelid hoiavad joogi jahedana lausa kuni 24 tundi. Ja see ei ole mingi naljajutt. Oleme ise selle ära katsetanud ning tõesti kui ühel päeval paned värske külma vee pudelisse, siis järgmine päev on see vesi sama värske ja jahe, kui oli eile. Soetades endale Ecoffee termospudel ei ole see ainult suvine investeering vaid seda pudelit saab kasutada ka talvel kuuma teevee, kakao või kohvi kaasas kandmiseks. Ecoffee termos on 100% lekkekindel ning hoiab ka sooja kuni 18 tundi. 

Suur boonus veel sellel termospudelil on see, et seda kasutades oled jällegi sammuke loodussõbralikum. Igapäevaselt kasutatakse sadu tuhandeid ühekordseid plastikust veepudeleid, mis kõik ei jõua ringlusesse vaid jäävad aastatuhandeteks loodusesse. Ecoffee Cup termospudel on aga aastaid truu kaaslane nii rannas, matkal, trennis kui ka jalutuskäigul. Iga väike samm keskkonna säästmiseks on tegelikult lõppkokkuvõttes suure tähendusega. ;) Oma termospudeli saad välja valida SIIN.

Ecoffee toidutermosega on meil aga välja tuua mõningad teised nipid. Toidutermos on ennekõike mõeldud küll sooja eine kaasa võtmiseks, kuid see termos sobib ideaalselt ka suvel jahutavate jääkuubikute kaasas kandmiseks või hoopis ühe mõnusalt värske kokteili tarbeks. Termos hoiab sooja kuni 8 tundi ja külma lausa kuni 12 tundi. Termosel on silikoontihenduga keeratav kaas ning tänu sellele on see 100% lekkekindel. Oma toidutermose saad välja valida SIIN.

*Soodushinnad kehtivad kõikidele veebipoe külastajatele 01.07 - 31.07.2021.