Juulikuu kampaania 2022

30.06.2022
Juulikuu kampaania 2022

Suvel kustutab kõige paremini janu üks mõnusalt jahe pudel vett või siis hoopis üks jahutav jäätisekokteil. ;) Meie veebipoest saad juulikuus endale osta kvaliteetsed Ecoffee Cup 500ml termospudelid ja toidutermosed lausa -20% soodsamalt*.

Selleks, et soodustust saada, pead kõigest endale sobiva pudeli välja valima SIIN ja ostukorvis olles kasutama kupongi ECO20

Nüüd aga natuke termopudelitest endist. Ecoffee termospudelid hoiavad joogi jahedana lausa kuni 24 tundi. Ja see ei ole mingi naljajutt. Oleme ise selle ära katsetanud ning tõesti kui ühel päeval paned värske külma vee pudelisse, siis järgmine päev on see vesi sama värske ja jahe, kui oli eile. Soetades endale Ecoffee termospudel ei ole see ainult suvine investeering vaid seda pudelit saab kasutada ka talvel kuuma teevee, kakao või kohvi kaasas kandmiseks. Ecoffee termos on 100% lekkekindel ning hoiab ka sooja kuni 18 tundi. 

Suur boonus veel sellel termospudelil on see, et seda kasutades oled jällegi sammuke loodussõbralikum. Igapäevaselt kasutatakse sadu tuhandeid ühekordseid plastikust veepudeleid, mis kõik ei jõua ringlusesse vaid jäävad aastatuhandeteks loodusesse. Ecoffee Cup termospudel on aga aastaid truu kaaslane nii rannas, matkal, trennis kui ka jalutuskäigul. Iga väike samm keskkonna säästmiseks on tegelikult lõppkokkuvõttes suure tähendusega. ;) Oma termospudeli saad välja valida SIIN.

*Sooduskupong kõikidele veebipoe külastajatele 01.07 - 31.07.2022.