Kinkekomplekt jõuluks: 420ml termoskruus + 75cl glögi Loimu

Hind: 28,90 €
Tootekood:  JÕUL10
Laoseis:  Tellimisel
Tarneaeg:  toote saadavuse kohta küsi lisainfot tellimused@marmatel.ee
Selles kinkekomplektis on üks 420ml ChicMic termoskruus ning pudel soojendavat Loimu glögi. Ideaalne kingitus kolleegile või koostööpartnerile, et tuletada neile meelde, et jõuludel võib korra aja maha võtta.

ChicMic termoskruusid on oma omaduselt väga multifunkisonaalsed. Tänu termose efektile hoiab kruus nii sooja kui ka külma lausa 3 tundi. See termoskruus sobib hästi sooja kohvi või tee joomiseks hommikuste tegevuste kõrval kodus kui ka kontoris. Või hoopis kuuma glögi joomiseks jahedal talveõhtul. Kuna termostops on kaetud kaanega, siis samuti hoiab see joogi aroomi ja maitset paremini kui klassikaline tass või klaas. Kruusi ei tohiks kindlalt pesta nõudepesumasinas, kuna sel juhul võivad kahustada saada termose omadused. ChicMic termoskruuse on saadaval 15 erinevat disaini, mille vahel valida. Kruuside valikut näed SIIN.

Loimu aastakäigu glögi jätkab Skandinaavia hõõgveini traditsioone ühendades endas käsitsi loodud luksuse ja eheda marjade maitse. 2021 aasta aastakäigu glögi on valmistatud vaarikate, kirsside ja punaste sõstarde baasil. Lisaks neile täiendavad Loimu maitset traditsioonilised jõuluvürtsid: nelk, kaneel, kardemon ja veidike ingverit. Unikaalset maitset kroonib luksuslikult kaunis tumesinine pudel, millel on kujutatud põhjamaadele omapärast kuusemetsa ning virmalisi.

Antud kinkekomplekti miinimum kogus tellimiseks on 4 tk. Kui soovid tellida ainult kruusi ja veini, siis tuleb ühe komplekti hind 28,90 EUR. Kui on aga soovi teha juba valmis pakitud kingitus, siis pakume ka seda teenust lisatasu eest. Sellisel juhul lisandub ühe paki kohta pakkimistasu 2.50 EUR.

Kui soovid antud kinkekomplekti, siis lisa toode ostukorvi ning kirjuta ostukorvis kommentaar, millist disaini kruusi soovid ning kas soovid ka kingituse pakkimist. Või kirjuta meile enda tellimuse soovist tellimused@marmatel.ee / täida päringuvorm SIIN.

Sarnased tooted