Tingimused

Veebipoe www.marmatel.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Marmatel Trading  (registrikood 12602514),  asukohaga Lennujaama tee 13-213A, 11101 Tallinn.

 

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

 

Kauba saadavus

Kauba saadavuse info on ära toodud kaupa kirjeldavas infos. Tulenevalt võimalikest ebatäpsustest andmebaasi ja tegeliku laoseisu vahel ei saa Veebipood garanteerida kauba saadavust. Taoliste olukordade ilmnemisel teavitab Veebipood koheselt ostjat ning tellimuse edasine täitmine lepitakse kokku vastavalt ostja soovidele ja Veebipoe võimalustele.

 

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.

Kauba saatmiskulud kannab ostja.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Erandlikel juhtudel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Kõik tellimused, mis on esitatud tööpäeviti enne kell 14:00 komplekteeritakse ja väljastatakse veel samal päeval.

Kaubale saab ise järele tulla. Asume Tallinnas, Lennujaama tee 13. Paki saab kätte tööpäevadel helistades ette +372 5333 5768. Anname meili teel teada, kui kaup on komplekteeritud ja valmis üleandmiseks.

Hinnainfo:

  • Tulen ise järele - tasuta, 
  • Itella Smartpost - 3,60EUR,
  • Omniva Pakiautomaat  - 3,60EUR,
  • OSC Kuller - 7,20EUR.

Tasuta transport pakiautomaati alates 50 EUR , kulleriga alates 100 EUR.

Taganemisõigus                                                                                                                         

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus Veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Tellimusest taganemiseks peab Ostja Veebipoele esitama kirjalikult, e-posti teel ühemõttelise taganemisavalduse. Tellimusest taganemise avalduses peab Ostja näitama ära pangakonto numbri ja pangakonto valdaja nime, kuhu kanda tagastatav raha.

Juhul kui Ostja taganeb tellimusest, siis kohustub Ostja tagastama kasutamata ning kahjustamata Tooted esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest arvates. Ostja võib tagastada Tooted Veebipoele posti teel aadressile: Marmatel Trading OÜ, Lennujaama tee 13-213A, 11101 Tallinn. Ostja kannab tellimusest taganemisel Toodete tagastamise kulud.

Veebipood tagastab Ostjale tagastatud Toodete eest tasutud summa ja kohaletoimetamise tasu ulatuses, mis vastab Ostja poolt tasutud summale, kuid mitte rohkem kui soodsaim piirkonnas kohaletoimetamiseks valitud transpordiviisi hind. Juhul kui Ostja tagastab tellitud Tooted osaliselt, siis Veebipood tagastab kohaletoimetamiskulud proportsionaalselt tellitud toodete arvuga. Veebipood  tagastab raha hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul taganemisteate saamisest arvates, tingimusel, kuid mitte varem kui 3 tööpäeva jooksul Ostja poolt tagastatud Toodete kättesaamisest. Veebipood tagastab Ostjale saatmise kulud täies ulatuses juhul kui taganemise põhjuseks on puudustega Toode.

Juhul, kui Ostja poolt tagastatud Toode on kasutatud, siis on Veebipoel õigus nõuda kahju hüvitamist summas kuni Toote müügihinnani sõltuvalt Toote väärtuse langusest. Nimetatud summa arvatakse maha Ostjale tagastatavast summast.

Toodete tagastamisõigus ei rakendu leiunurgas leiduvatele toodetele.

 

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@marmatel.ee või helistada telefonil: +372 6058180.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud kulud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest, andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

 

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@marmatel.ee või helistada telefonil: +372 6058180.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.