Sooduspakkumised

 

 

KKK

Korduma kippuvad küsimused 

-- Küsimused seoses veebipoega --


Püsikliendiks registreerumine

Millised eelised on püsikliendiks registreerumisel?

Marmateli registreerunud püsikliendid saavad kõikidelt tavatoodetelt alati -5% soodustust. Lisaks sellele saab registreerunud püsiklient teostada makseid palju kiiremini, salvestada mitu kohaletoimetamise aadressi, lisada tooteid soovikorvi, võrrelda tooteid omavahel ning vaadata ja jälgida oma konto tellimusi.

Kuidas registreeruda püsikliendiks?

Püsikliendiks registreerumine on lihtne ning seda saab teha tasuta. Lihtsalt klikka lehekülje päises paremal nurgas olevat linki "Registreeru kasutajaks", täida kõik vajalikud väljad ning vajuta registreeru. Seejärel saadetakse Sinu poolt sisestatud meilile konto kinnituskiri, kus saad oma konto kinnitada ning e-poodlemist alustada.


Kuidas meie e-poest osta?

 1. Meie veebipoest ostmine on lihtne, kui järgid järgmiseid samme:Lisa välja valitud tooted ostukorvi. Enda ostukorvi sisu saad hallata lehekülje päises.
 2. Sisene ostukorvi ja kontrolli kas ostukorvis on olemas kõik soovitud tooted.
 3. Vajuta osta.
 4. Kontrolli enda kontaktandmed (kui oled registreerunud püsiklient, siis tulevad Sinu andmed automaatselt).
 5. Vali endale sobilik kauba kohaletoimetamise viis.
 6. Nõustu tingimustega ja esita tellimus.
 7. Vali endale sobilik makseviis ja suundu tellimuse eest tasuma.
 8. Pärast makse sooritamist vajuta kindlalt "Tagasi kaupmehe juurde", et kinnitatud tellimus jõuaks meieni.

Tellimuse võtame töösse peale makse laekumist.


Makseviisid

Milliste pankade kaudu on võimalik enda tellimuse eest tasuda?

Tellimuse eest saad tasuda läbi LHV, SEB ja Swedbanki.


Paki kohaletoimetamise viisid

Millised paki kohaletoimetamise viisid on valikus?

 1. Pakile on võimalik ise järele tulla meie kontor-lattu Tallinnas. Asume aadressil Lennujaama tee 13, Nordicaga samas majas Airo Cafe kohal 2. korrusel. Pakile saab järele tulla tööpäeviti kell 9.00 - 16.30. Soovitame kindlasti eelnevalt kokku leppida aeg, millal saate pakile järele tulla.
 2. Saate paki tellida endale sobilikku pakiautomaati. Valikus on nii Omniva kui ka Itella.
 3. Saate paki tellida endale koju OSC kulleriga.

Kui palju maksab kauba kohaletoimetamine?

 1. Tulen ise järele - tasuta
 2. Omniva pakiautomaat - 3,60 €
 3. Itella pakiautomaat - 3,60 €
 4. OSC kuller - 7,20 €

NB! Tellimused, mille summa on 35€ või rohkem saadame Eesti piires tasuta.


Kauba vahetamine ja tagastamine

Kas ostetud toodet saab välja vahetada või tagastada?

Jah, ostetud toodet saab tagastada või välja vahetadada 14 kalendripäeva jooksul pärast tellimuse kättesaamist. Tagastusõigustega saad tutvuda lähemalt siit. Kui soovid kauba välja vahetada, siis võta selleks meiega ühendust meilitsi tellimused@marmatel.ee .


 

 

-- Ärikliendi küsimused seoses veebipoega --   

 


Kuidas ma saan registreerida end ärikliendina?

Ärikliendiks registreerumine käib lihtsalt. Mine lehekülje päisesse ning klikka "Registreeru kasutajaks" . Täida ära vajalikud andmed (k.a ettevõtte nimi ja aadress)  ning vajuta Registreeru. Seejärel saadame Sulle meilile konto kinnituskirja, kus saad enda konto kinnitada ja poodlemist alustada.


Kuidas käib veebipoest tellimine ärikliendina?

Meie veebipoest tellimine ärikliendina käib põhimõttelt sama moodi kui tavakliendilgi. Kui aga peaksid täpsemaid juhiseid vajama, siis loe lähemalt juhendist SIIN


Mida tähendab "Lepinguline klient"? 

Lepingulisteks klientideks peame neid kliente, kellega on varasemalt sõlmitud koostööleping või kellega koostöö ulatub juba pikka ajalukku. Koostöölepingu sõlmimise kohta küsi lähemalt meie müügijuhilt merike@marmatel.ee .


Mis ma tegema pean kui ma pole Lepinguline klient kuid vajutasin makseviisiks Arvega tasumine?

Paanikaks pole põhjust. Vaatleme igat tellimust iseseisvalt ning kui märkame, et tellimuse eest on tasumata ja tegemist on uue kliendiga, siis saadame arve tasumiseks eraldi meilile. Kauba paneme teele niipea kui tellimuse eest on makse laekunud. 


 

 

-- Küsimused seoses Ecoffee Cup kohvitopsidega --


Millised on Ecoffee topsi mõõdud?

340 ml tops:

 • 12 cm kõrge koos silikooniga
 • diameeter ülevalt 9 cm koos silikooniga
 • diameeter alt 6 cm

400 ml tops:

 • 14,5 cm kõrge koos silikooniga
 • diameeter ülevalt 9 cm koos silikooniga
 • diameeter alt 5,8 cm 

Kas Ecoffee topsi võib kasutada mikrolaineahjus?

Eelmine versioon Ecoffee topse, mis on pakitud naturaalsest kartongist tehtud karpi, ei ole mikrolaineahju sobivad topsid.

Ei ole sobilik mikrolaineahju

 

Alates 2019 juulist tuli välja uus versioon Ecoffee topse - Ecoffee 2.0, mis on pakitud musta värvi karpidesse. Need topsid on 100% mikrolaineahjus kasutatavad.

Tohib mikrolaineahjus kasutada

Selleks, et kindel olla, kas tops on mikrolaineahjus kasutatav, võib kontrollida ka topsi all olevaid märgiseid.


Tootja soovitab topsi mikrolaineahjus kasutada ainult joogi uuesti soojendamiseks ning maksimumvõimsuse juures (800W) mitte rohkem kui 40 sekundit. Enne mikrolaineahju panekut tuleb eemaldada topsilt silikoonosad. HOIATUS: Mikrolaineahjus soojendades läheb tops kuumaks. Selleks, et mitte oma käsi ära põletada, asetage silikoonümbris tagasi topsile kohe pärast mikrolaineahjust välja võtmist.


Kas Ecoffee tops on keskkonnasõbralik?

Jah, Ecoffee tops on endiselt keskkonnasõbralik, kuid Ecoffee ise on otsustanud enam seda väljendit enda sotsiaalmeedia kanalites mitte kasutada. Peamiseks põhjuseks on see, et antud väljendit tõlgendatakse mitmeti ja tihtipeale valesti. Ecoffee eesmärk on toota ilusat, praktilist ja taskukohast toodet, millel on oluline panus ühekordsete toodete vähendamiseks maailmas. Ecoffee alustas topside tootmist 2014 aastal ning tänu sellele on tänaseks päevaks vähemalt 10 millionit ühekordset topsi vähem jõudnud loodusesse. Ecoffee ise ütleb veel selle peale kommentaariks, et kui see teguviis ja mõte pole keskkonnasõbralik, siis nemad enam ei tea, mis on.


Kas Ecoffee tops on biolagunev?

Tänu viimastele muudatustele EU seadustes ei tohi enam Ecoffee topsi kutsuda biolagunevaks. Selleks, et üks toode oleks biolagunev, peab see uue seaduse kohaselt lagunema looduses 90% ulatuses vähemalt 6 kuuga. Enamus kestuskaupade puhul see pole võimalik ning nii on ka Ecoffee puhul. Ecoffee tops on looduses lagunev, kuid protsess võtab aega 2-3 aastat.


Mida teha kui Ecoffee tops läks katki või ma ei taha seda enam kasutada?

Ecoffee võtab täisvastutuse selle eest, mille nad on loonud. Tänu sellele on nad koostöös Terracycle-ga sulgenud võimaluse, et nende tooted lõpetavad osana igapäeva tarbejäätmetest, mida nad tegelikult ka tahavad aidata vähendada. Igaüks saab tagastada Ecoffeele kõik topsi osad (pakend, katkine tops ja silikoonosad). Ecoffee saadab need osad ümbertöötlemisse, kust sünnivad uued ideed.

Kõik, mis pead tegema:

 1. Paki tagastatavad osad võimalikult loodussäästlikult, kuid korrektselt ja kindlalt. Soovituslikult purustage tops väiksemateks tükkideks ning pakendage ümbrikusse. NB! Ecoffee ei aktsepteeri tagastatud pakke, mis on kehva pakkimise tõttu saanud rängalt kahjustada.
 2. Prindi välja pakkesilt SIIT.
 3. Kleebi saadud pakkesilt korretselt pakitud pakile.
 4. Vii pakk lähimasse postkontorisse, kust see toimetatakse juba õigetesse kätesse.

NB! Tagastuse eest ei pea ise midagi maksma.


Kas Ecoffee Cup silikoonosad omastavad halba lõhna?

Enamasti ei tohiks topsi silikoonosad enda külge jätta halba lõhna. Silikoon on keemiliselt inertne aine, mis tähendab, et erinevalt petrokeemilisele plastikule, ei tohiks silikoon eraldada halba lõhna. Sellegipoolest näitab kogemus, et mõningaid lõhnu suudab silikoon külge haarata.


Mida saab teha selleks, et silikoonilt halb lõhn eemaldada?

Võimalusi on kolm:

 1. Võimalusel pese silikoonosad topsist eemaldatuna nõudepesumasina ülemisel restil. Väldi aga silikoonosade hoiustamist petrokeemilise plastiku või metalli vahetus läheduses. Samuti väldi silikoonosade pesemist petrokeemilise plastiku või metalliga.
 2. Sega kokku pasta söögisoodast (söögisooda + natuke vett) ning määri halvasti lõhnavad silikoonosad üleni kokku. Pane tähele, et pasta jõuaks ka kõikidesse väiksematesse vahedesse. Jäta pastaga määritud silikoonosad ööseks kuivama ning pärast seda pese puhtaks.
 3. Hoiusta silikoonosi väikeses kinnises nõus koos vanilje, sidruni või muu hästi lõhnava ainega kuniks halb lõhn on kadunud. Enne uuesti kasutusele võtmist pese silikoonosad hoolikalt.

Millest koosneb Ecoffee tops?

Tänu 2021 aasta kevadel toimunud seaduse muudatuses on Ecoffee Cup kohvitopsid saadaval uue koostisega. Tops ise näeb sama välja nagu ennemgi, kuid bambus on asendatud FSC sertifitseeritud puitkiuga.

Uue puidust Ecoffee Cup loomisel on kasutatud:
70% FSC sertifitseeritud puitkiud (FSC-C139552)
12% maisitärklist
13% taimset sideainet(aaloe/soja)
< 3% melamiini


Millest koosnevad Ecoffee Cup silikoonosad?

Kõik Ecoffee topsi silikoonosad koosnevad puhtast silikoonist, mis sisaldab sünteesitud ränidioksiidi (liiv) ja hapnikku. Need silikoonosad on ohutud toiduga kokkupuutel, on ftalaatide ja lateksi vabad ning on sobilikud kasutamiseks kuni +120C temperatuuri juures.


Mis temperatuuri juures võib Ecoffee topsi igapäevaselt kasutada?

Topsi soovituslik maksimaalne igapäevane kasutamine + 80-90C
Topsi soovituslik minimaalne igapäevane kasutamine - 20C
Silikooni soovituslik maksimaalne igapäevane kasutamine + 120C
Silikooni soovituslik minimaalne igapäevane kasutamine pole teada.


Kuidas saab kindel olla, et Ecoffee topsid on tervisele ohutud?

Ecoffee testib enda topse regulaarselt sõltumatutes asutustes nagu Intertek ja TÜV Rheinland selleks, et olla kindel, et nende topsid on vastavuses EU LFGB toidu ohutuse seadusega. Täpsemalt siis (EC) No 1935/2004 ehk konkreetselt (EC) No 10/2011.
Täpsemalt saab nõuetega tutvuda siin:
https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/ALL/?uri=CELEX%3A32011R0010
https://eur-lex.europa.eu/legal-content/en/ALL/?uri=CELEX%3A32004R1935
Siiamaani on kõik Ecoffee topsid läbinud testid probleemidevabalt. Kui on soov tutvuda täpsemalt testide tulemustega, siis jagame neid teste hea meelega. Selleks võta meiega ühendust meilitsi tellimused@marmatel.ee