Kinkekomplekt lapsele: Lotte joogitops

Hind: 17,75 € 8,95 € (-50%)
Tootekood:  LOTTE01
Laoseis:  Laos
Tarneaeg:  2-3 tööpäeva

Kinkekomplekt sisaldab ühte Lotte teemalist joogitopsi ja pakikest mahedaid kummikomme. (Toote pilt on illustratiivne)

Komplekt tuleb pakkimata kujul. Kui soovite pakkimist, siis kirjutage sellest palun tellimust tehes kommentaari lahtrisse. Meil on võimalik pakkida komplekt jõuluteemalisse tsellofaankotti. Pakkimise teenus on 1€/1pakk.

Parameetrid


* Tops
Kogus :

Lastele mõeldud Lotte teemaline joogitops on korduvkasutatav ja keskkonnasõbralik. Topsid on valmistatud FSC sertifitseeritud puidust ning omavad kõiki EU regulatsioonidele vastavaid sertifikaate. Topsid mahutavad 350ml ja on mugavad väikesele käele hoidmiseks. Lotte topsid on multifunktisonaalsed. Topsi saab kasutada vee, tee, kakao, mahla ja karastujookide tarbimiseks, kuid sama edukalt sobib see tops ka jäätisekokteli või smuuti joomiseks. Selleks, et kokteili oleks mugav juua soovitame kasutada topsi kaanes olevat keskmist ava, kust saab läbi lükata ühe korduvkasutatava kõrre. Lotte topsi on kerge puhastada, kuna topsi ja selle silikoonist osi võib pesta nõudepesumasinas. Samuti võib vajadusel topsi soojendada mikrolaineahjus. 

SININE TOPS  PUNANE TOPS

Yumearth kummikommid / puuviljasnäkid on võitnud Yummmaiaste südamed hoobilt! Yumearth’i kindel soov on, et Euroopa yummide valik oleks eetiliselt korrektne. Tooted on vegansõbralikud, ehk, et kummikommidesse ei ole pandud kondijahu. Need kummikommid/snäkid sobivad mõnusaks vahepalaks nii kooli, tööle kui ka trenni. Lisaks on siin ka C-vitamiini. VAATA TOODET

Sarnased tooted