Kinkekomplekt lapsele: MINA VÄRVIN

Hind: 8,85 €
Tootekood:  JÕUL19
Laoseis:  Laos
Kinkekomplekt MINA VÄRVIN sisaldab ühte korduv-värvitavat lauamatti, kahepoolseid värvipliiatseid ja väikest maiustust. *Pilt on illustratiivne.

Komplekt tuleb pakendamata kujul lauamatt + värvipliiatsid + valitud maiustus.

Komplekti tuleb valida endale sobiv maiustus. Valida saab kuue erineva toote vahel: Lotte küpsisepallid šokolaadis 100g, Lotte marjamarmelaad 100g, YumEarth mahedad puuviljasnäkid/kummikommid 50g, YumEarth mahedad kummikarud 50g või YumEarth mahedad Sour Beans 50g.

Parameetrid


* Maiustus
Kogus :

Funny Mat lauamatid on laste lemmikud. Mattidel on erinevaid lõbusaid pilte, mida saab soovi korral värvida nii vildikate kui ka värvipliiatsitega. Hiljem saab värvid matilt sooja vee ja svammiga maha pesta. Samuti sobib matt hästi ka meisterdades või süües laua kaitseks. Lauamatt on painduvast materjalist ning tänu sellele on seda mugav kokku rullida ja kaasas kanda. Matid on 48 x 33,5 cm mõõdus. Valida on võimalik nelja erineva lauamati vahel: DINOSAURUSTEGA, PRINTSESSIGA, ÜKSSARVIKUGA või MAAKAARDIGA.

MILAN kahepoolsed värvipliiatsid sobivad hästi joonistamiseks ja värvimiseks. Komplektis on 12 kahepoolset pliiatsit, mis annavad kokku 24 värvi. Värvipliiatsitel on 2,9mm grafiit ning kujult on kolmnurksed. MILAN värvipliiatsid on hea katvusega ning grafiitsisud on kaitstud LPS (Lead Protect System) süsteemiga, mistõttu maha kukkudes pliiatsi sisu ei purune. VAATAN TOODET

Sarnased tooted