Kinkekomplekt lapsele: Sussikott

Hind: 7,55 €
Tootekood:  JÕUL12
Laoseis:  Tellimisel
Tarneaeg:  toote saadavuse kohta küsi lisainfot tellimused@marmatel.ee
Komplekt sisaldab ühte puuvillast nööridega kotti, 6 tekstiilimarkerit ja väikest 50g šokolaadiampsu.

Väike tekstiilkott on ideaalne kasutamiseks sussikotina või hoopis lelude kaasas kandmiseks. Kott on valmistatud puuvillast ning tänu nööridele saab seda suletuna kaasas kanda. Koti mõõdud: 20x25cm.

Eriti toredaks teeb selle komplekti see, et komplekt sisaldab markereid, millega saab joonistada jäädava pildi, sõnad või nime koti peale. MILAN tekstiilimarkeritega joonistamine on ülikerge. Ümar 4mm paksune vildika ots liigub ideaalselt igal tekstiilil ning värvid jäävad kenad ja erksad. Soovitatav on enne värvimist joonistada endale tavalise pliiatsiga jooned ette ning seejärel asetada riide alla papitükk, et pilt ainult soovitud koha peale jääks. Kui joonistus on ära kuivanud, siis selleks, et see sinna jäävalt kinnituks tuleks triikrauaga pilt üle triikida jälgides tekstiilil olevaid triikimissoovitusi.

Tony´s 50g šokolaad on klassikaline piimašokolaad, mis lihtsalt sulab suus. Tegemist on 100% Fair trade šokolaadiga, mis tähendab, et selle šokolaadi tootmiseks ei ole kasutatud lapstööjõudu ega orjasid. Tony´s šokolaadi loojad on pühendunud sellele, et šokolaadi on võimalik toota inimlikel tingimustel ning võitlevad selle eest juba alates 2005 aastast.

Antud kinkekomplekti miinimum kogus tellimiseks on 10 tk. Kui soovid tellida ainult termosed ja šokolaadid, siis tuleb ühe komplekti hind 7,55 EUR. Kui on aga soovi teha juba valmis pakitud kingitus, siis pakume ka seda teenust lisatasu eest (pakkimine jõulu teemalisse tsellofaankotti). Sellisel juhul lisandub ühe paki kohta 1 EUR. Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust tellimused@marmatel.ee või esitage päring SIIN

Sarnased tooted