Kinkekomplekt lapsele: Suur Mina voolin

Hind: 8,55 €
Tootekood:  JÕUL14
Laoseis:  Tellimisel
Tarneaeg:  toote saadavuse kohta küsi lisainfot tellimused@marmatel.ee
Mina voolin suur komplekt sisaldab ühte 48x33,5cm lauamatti, ühte tooni 100g voolimismassi, ühte pakki voomise tööriistu ja väikest 50g šokolaadiampsu.

MILAN voolimismassid on väga lapsesõbralikud. Mass on valmistatud 100% taimsetest koostisosadest (nisujahu, sool, söödav pigment), mis tähendab, et kui juhuslikult peaks laps voolmismassi sööma, siis ei juhtu midagi hullu. Voomismass on pakendatud mini grip kotti, milles on hea hoiustada veel järele jäänud voomismassi (soovitatav on hoida avatud pakendit külmkapis). Kui aga lõplik kujund on valmis voolitud, siis võib selle jätta õhu kätte 5 päevaks kuivama, et tekiks väike kivikuju.

Voolimismassist milegi meisterdamiseks tulevad kindlasti kasuks väikesed tööriistad. MILAN meisterdamise tööriistade komplekt sisaldab 8 erinevat otsa, millega saab erinevaid kujundeid teha ning kahte käepidet, kuhu otsikuid kinnitada. Ühte käepidet saab kasutada ka rullina. Tööriistad on pakendatud väikesesse mini grip kotikesse, milles on hea hiljem tööriistu hoiustada.

Ning selleks, et voolimine mööduks ilma suuremate äpardusteta on kindlasti tarvis ka ühte kokurullitavat lauamatti. Fnny Mat lauamatid on laste lemmikud. Mattidel on erinevaid lõbusaid pilte, mida saab soovi korral värvida nii vildikate kui ka värvipliiatsitega. Hiljem saab värvid matilt sooja vee ja svammiga maha pesta. Samuti sobib matt hästi ka meisterdades või süües laua kaitseks.

Tony´s 50g šokolaad on klassikaline piimašokolaad, mis lihtsalt sulab suus. Tegemist on 100% Fair trade šokolaadiga, mis tähendab, et selle šokolaadi tootmiseks ei ole kasutatud lapstööjõudu ega orjasid. Tony´s šokolaadi loojad on pühendunud sellele, et šokolaadi on võimalik toota inimlikel tingimustel ning võitlevad selle eest juba alates 2005 aastast.

Antud kinkekomplekti miinimum kogus tellimiseks on 10 tk. Kui soovid tellida ainult termosed ja šokolaadid, siis tuleb ühe komplekti hind 8,55 EUR. Kui on aga soovi teha juba valmis pakitud kingitus, siis pakume ka seda teenust lisatasu eest (pakkimine jõulu teemalisse tsellofaankotti). Sellisel juhul lisandub ühe paki kohta 1 EUR. Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust tellimused@marmatel.ee või esitage päring SIIN

Sarnased tooted