LEGAMI kuumakott Laiskloom*

Hind: 17,95 €
Tootekood:  8054320569688
Kaubamärk: 
Laoseis:  Laos
Tekita endale mugav ja mõnus olemine koos Legami soojapadjaga. Vahval soojapadjal on siidiselt pehme ümbris. Sisuks on sel padjal kasutatud lavendlilõhnalisi linaseemneid, mis mõjub organismile väga rahustavalt.

Selleks, et patja soojendada tuleb eemaldada ümbris. Seejärel aseta mikrolaineahju pool tassi vett ja padja sisu. Veenduge, et padja sees olevad seemned oleksid ühtlaselt jaotunud. Kuumutage padja sisu 1min 500W-600W juures või 45sek 800W-1000W juures. Kui toode ei ole piisavalt kuum, siis raputage patja, et segada padja sees olevaid seemneid. Seejärel kuumutage uuesti 10-sekundiliste intervallidega. Kui padi on soe, siis katke see uuesti ümbrisega. Enne kasutamist oodake umbes 30 sekundit, et soojus jõuaks ka ümbriseni.

Patja on võimalik kasutada ka jahutamiseks. Selleks, et patja jahutada eemalda ümbris. Aseta padi kilekotti ja seejärel vähemalt 3 tunniks sügavkülma. Võtke padi kilekotist välja ja katke see uuesti ümbrisega.Järgmisena eemaldage kilekotist kaasas olev padi ja sisestage see padjapüüri sisse.

Padjal on eemaldatav takjakinnisega kate, mida on võimalik käsitsi pesta.
Täiteaine: 97% linaseemned, 3% kuivatatud lavendel.
Kattematerjal: 100% polüester; sisepakendi voodri materjal: 100% puuvill.
Toote mõõdud: 31 x 23,5 x 3,5 cm

Sarnased tooted