Sooduspakkumised

 

 

YumEarth

-- Kampaaniad --

 

 

 

 Soovid enda sõpra tähtsal päeval meeles pidada, kuid kahjuks kohtuda pole võimalik? Ole mureta! Meil on sulle geniaalne idee - saada talle kingitus kontaktivabalt kulleriga ukse taha või lähimasse pakiautomaati.

Loe lähemalt

 

 

 

Magus amps! Telli Marmateli veebipoest rohkem kui 50 euro väärtuses kaupa ning transport Sinu tellimusele on tasuta.

Loe lähemalt

 

 

-- Uudised --

 

 

 

 Kas Sina juba kasutad poes käimiseks korduvkasutatavat riidest poekotti? Kui ei, siis on selleks viimane aeg. Kind Bag poekotid on ideaalne asendus tavalisele kilekotile või paberkotile.

Loe lähemalt miks

Vaata tooteid 

 


Oled juba pikalt otsinud kohvitopsi, mis hoiaks sooja, oleks lekkekindel, oleks stiilne ja samas ka mugav kasutada? Meil on Sulle head uudised. Uued Slide Cup termotopsid on kõike seda ning nüüd on need ka meie veebipoes saadaval.

Loe lähemalt

Vaata tooteid

 

 

 

Mõtle keskkonnale ja vali endale PLA-st valmistatud korduvalt kasutatavad nõud. PLA on uudne plastik, mida valmistatakse 100% taimsest suhkrust ja tänu sellele on need nõud keskkonnasõbralikud. 

Loe lähemalt

 


  

Praktiline kingitus mehele kui ka naisele - üks korralik sooja hoidev termos. Valida saad klassikalise termospudeli või toidutermose vahel.

Loe lähemalt

 

 

 

Kas teadsid, et Bioloco Office termoskruusi saab kasutada mitmel eesmärgil? Võid sealt juua kuuma kohvi või teed, kuid samas saad sealt juua ka jahutavat kokteli või veini.

Loe lähemalt

 

 

 

Korduvalt värvitavad lauamatid koju, kooli ja meisterdustundi. Funny Mat on laua pinda kaitsev, kuid samal ajal lastele tegevust pakkuv lauamatt.

Loe lähemalt

 

 

 

MILAN viltpliiatsid sobivad nii väikestele mudilastele kui suurematele koolijütsidele. Vildikatel on erksad veebaasil värvid ning on väga vastupidava otsaga.

Loe lähemalt

 

 

 

Stiilsed Bioloco Loop termospudelid on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest. Termospudel on kui aksessuaar, milles saab enda lemmikjooki kõikjale kaasa võtta. Ideaalne kingiidee naistele kui ka meestele.

Loe lähemalt

 

 

 

Mõtleme üheskoos loodusele ja asendame ühekordsed plastikkõrred välja korduvkasutatavate metallist kõrte vastu. Ecoffee Cup pakub ideaalset lahendust osta endale kaks kõrt koos puhastusharjaga. Kõrred on stiilselt pakendatud ning on väga praktiline kingitus sõbrale.

Loe lähemalt

  

 

Vähendame plastiku kogunemist loodusesse ja võtame kasutusele korduvkasutatavad looduslikest materjalidest valmistatud kohvitopsid. Ecoffee Cup kohvitopsid on alates 2014 aastast motiveerinud inimesi üle maailma mõtlema taaskasutamisele. Tee Sinagi kingitus endale kui ka loodusele.

Loe lähemalt

 

 

 

Emma J. Shipley on tunnustatud Briti disainer, kellega koostöös valmisid Ecoffee Cup'il 2020 aasta alguses uued stiilsed kohvitopsid.

Loe lähemalt

 

 

 

Two Bad Mice portselankruus on ideaalne kingitus enda kallimatele. Kvaliteetsest kondiportselanist valmistatud kruus sobib kingituseks tähtpäeva puhul, kui ka niisama tuju tõstmiseks.

Loe lähemalt

 

 

 

 

 

-- Heategevus --

 

2020 aasta suve lõpus toetas Marmatel heategevusprojekti "Tere Kool", mis oli suunatud Valgamaa suurperedele. Toetuspakk koosnes erinevatest MILAN koolitarvetest, WoodWay lastenõudest, Maku märkmikutest ja vihikutest.

Head algavat kooliteed!

LOE PROJEKTIST LÄHEMALT

 

2020 aasta jaanuaris toetas Marmatel SOS Lasteküla uus-aasta kingitustega. Kingipakis leidusid bambusest joogitopsid lastele, Maku märkmikud erinevates disainides ning Minionidega mütsi-salli komplektid.

Head uut aastat!

 LOE LÄHEMALT

 

 

2019 detsembris toetas Marmatel Valgamaa Lasterikaste Perede Ühingut, kinkides lastele vahvaid Minion-teemalisi mütsi-kinnaste komplekte ning hulgaliselt MILAN joonistustarbeid ja pinaleid.

Päikeselist kevade ootust!

 

 

 

 2019 aasta detsembris toetas Marmatel Haiba lastekodu lapsi kingitustega. Kingipakki jõudsid erinevad kinkemärkmikud, hoiukarbid ja kruusid ning kõige pisematele Minioni teemalised mütsi-salli komplektid.

 

 

 

2019 aasta sügisel toetas Marmatel Haiba lastekodu kooliteed alustavaid lapsi. Laste koolikotti jõudsid erinevad MILAN koolitooted ning Altini korduvalt värvitavad lauamatid.