ERITELLIMUS

Ärikingitused ja eritellimused 

 Kingitused kõigile

Olete planeerimas ettevõtte sünnipäeva, plaanite tellida koolilõpu meeneid, ees ootab messi külastus/osalemine, otsite töötajate tunnustamiseks kingitusi või soovite meeles pidada häid koostööpartnereid? Meil on Teile selleks ideaalne lahendus.

Pakume võimalust tellida isikupäraseid tooteid tähtpäevadeks, jõuludeks, sünnipäevadeks, vilistlaspidudeks ja äripartneritele kingituseks jpm. Enda soovide järgi saad kohandada Ecoffee kohvitopse ja ChicMic termospudeleid.

Ecoffee Cup kohvitopsid on motiveerinud inimesi taaskasutama juba aastast 2014. Tänaseks päevaks on Ecoffee kohvitopse müüdud üle maailma enam kui neli miljonit eksemplari neljas erinevas suuruses. Eesti turul on viimasel aastal olnud kõige populaarsem topsi suurus 400ml, olles enamike jookide standardkoguseks.

Eritellimusest lähemaltTopsidest lähemalt

                             

Bioloco Loop temospudelid on valmistatud topeltseinaga roostevabast terasest. Pudel hoiab jooki soojana kuni 18h, külmana kuni 12h ning mahutab 500ml. Pudeli teeb eriti trendikaks keeratav puidust kork, millel on silikoonist käepide. Tänu oma stiilsele olekule on Bioloco Loop pudel silmapaistev aksessuaar, mida on kõikjale hea kaasa haarata.

Eritellimusest lähemalt / Pudelist lähemalt


Pakkumise saamiseks palun täitke tellimisvorm SIIN

Järjesta: