UUDIS


-- Kampaaniad --


 Kõik kampaaniad

 

 

Septembrikuus kõik Ecoffee Cup kohvitopsid registreerunud püsiklientidele -25% soodsamad! Soodustuse saamiseks kasuta koodi ECO25.

Loe lähemalt

 

Magus amps! Telli Marmateli veebipoest rohkem kui 35 euro väärtuses kaupa ning transport Sinu tellimusele on tasuta!

Loe lähemalt


-- Uudised --


   

Kutsume Sind Kultuurikatlasse osa saama selle aasta Kohvifestivalist, mis toimub 5.-6. septembril.

Loe lähemalt

   
 

Korduvalt värvitavad lauamatid koju, kooli, meisterdustundi! Funny Mat on pinda kaitsev ning lastele samal ajal tegevust pakkuv lauamatt.

Loe lähemalt

 

MILAN viltpliiatsid sobivad nii väikestele mudilastele kui ka suurematele koolijutsidele. Vildikatel on erksad veebaasil toonid ning ...

Loe lähemalt

 

Stiilsed Bioloco Loop termospudelid on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest. Pudelitel on topelt sein tänu millele püsib jook külm ...

Loe lähemalt

 

Bioloco Office termoskruusid on ideaalsed kasutamiseks kontoris. Jook püsib soojana kuni 3 tundi ...

Loe lähemalt

     

Kas teadsid, et iga aasta lõpetab umbes 500 miljardit ühekordselt kasutatavat kõrt looduses? Ka Sina saad anda enda panuse hakates kasutama metallist kõrsi.

Loe lähemalt 

 

Emma J. Shipley on tunnustatud Briti disainer, kellega koostöös ilmusid 2020 aasta alguses uued stiilsed Ecoffee Cup joogitopsid.

Loe lähemalt

     

Ecoffee joogitopsid on motiveerinud inimesi taaskasutama juba aastast 2014. Ka Sina saad oma panuse anda soetades endale üks Ecoffee tops.

Loe lähemalt

 

Two Bad Mice portselankruus on ideaalne kingitus oma kallimatele. Kingi kvaliteetne portselankruus tähtpäevaks või niisama tuju tõstmiseks.

Loe lähemalt


-- Heategevus --


     

2020 aasta suve lõpus toetas Marmatel heategevusprojekti "Tere Kool", mis oli suunatud Valgamaa suurperedele. Toetuspakk koosnes erinevatest MILAN koolitarvetest, WoodWay lastenõudest, Maku märkmikutest ja vihikutest.

Head algavat kooliteed!

LOE PROJEKTIST LÄHEMALT

 

2020 aasta jaanuaris toetas Marmatel SOS Lasteküla uus-aasta kingitustega. Kingipakis leidusid bambusest joogitopsid lastele, Maku märkmikud erinevates disainides ning Minionidega mütsi-salli komplektid.

Head uut aastat!

LOE LÄHEMALT

   
 2019 detsembris toetas Marmatel Valgamaa Lasterikaste Perede Ühingut, kinkides lastele vahvaid Minion-teemalisi mütsi-kinnaste komplekte ning hulgaliselt MILAN joonistustarbeid ja pinaleid.   2019 aasta detsembris toetas Marmatel Haiba lastekodu lapsi kingitustega. Kingipakki jõudsid erinevad kinkemärkmikud, hoiukarbid ja kruusid ning kõige pisematele Minioni teemalised mütsi-salli komplektid.
     
2019 aasta sügisel toetas Marmatel Haiba lastekodu kooliteed alustavaid lapsi. Laste koolikotti jõudsid erinevad MILAN koolitooted ning Altini korduvalt värvitavad lauamatid.