Sooduspakkumised

 

 

Lotte tooted

08.07.2022
Lotte tooted

Ole sama tark nagu meie koeratüdruk Lotte ning vali korduvkasutus! :)

Nüüd on Sul palju kergem valida teekond korduvkasutuse poole, kuna koostöös Lottega on valmimas vahva veekindel riidest kott ja tugevad joogitopsid lastele.

Vahva riidest kott Lotte ja tema sõpradega on väga praktiline kingitus lapsele. See kott on väga eriline, kuna see on valmistatud ümbertöödeldud plastikpudelitest, mis on omakorda korjatud kokku loodusest ja taara kogumispunktidest. Lotte kotiga on hea kaasa võtta näiteks märjad riided pärast ujumistundi, kuna kott on veekindel. Või miks mitte hoopis kasutada kotti koolis vahetusjalanõude kotina? Võimalusi on palju ja kõige suurem boonus on see, et kotti saab kasutada väga kaua. Soetades korduvkasutatav Lotte kott teed head loodusele. Vaata Lotte kotti lähemalt.

Lotte ja tema sõprade pildiga joogitops on aga parim kasutamiseks sünnipäevapeol, kus topse pole kunagi liiga palju. Need korduvkasutatavad topsid on valmistatud tugevast puitkiust ning neid on võimalik pesta nõudepesumasinas. Lisaks sellele on neil vägev silikoonist kaas, kust saab kõrre joomiseks läbi torgata. Kasutades peol Lotte topse vähendad ühekordse plastiku kasutamist ning sellega juba säästad loodust ja ka enda rahakotti. Vaata Lotte topse lähemalt.