Maikuu kampaania

26.04.2021
Maikuu kampaania

Ilmad muutuvad iga päevaga aina soojemaks ja loodus hakkab tärkama. Kuna endiselt on keeruline minna istuda kohvikusse enda lemmikjooki nautima, siis mis on parem, kui nautida kohvikukülastust vabas looduses. Kui päike õues paistab, siis on ju lausa patt olla toas nelja seina vahel. Parem haara enda lemmikjook kodust või kohvikust teele kaasa stiilse korduvkasutatava kohvitopsiga ja naudi täisväärtuslikku jalutuskäiku eestimaises kevades. 

Nüüd maikuus on Marmateli veebipoes kõik 350ml ChicMic kohvitopsid kevadiselt soodsa hinnaga. Lausa -20% tavahinnast soodsamalt. Ja mis kõige parem. Selleks, et seda soodustust saada ei ole sul vaja midagi muud teha, kui valida välja enda lemmikdisain ja lisada see ostukorvi. Kõiki kohvitopse näed siit.

ChicMic korduvkasutatavad kohvitopsid on valmistatud uudsest taimsest plastikust, mida kutsutakse PLA-ks. PLA-d valmistatakse peamiselt taimsest suhkrust, mida kogutakse maisist, tapiokist ja suhkruroost. Taimse suhkru fermenteerimisel saadakse töötlemis valmis plastik, millest lõpuks toodetakse kauni kujundusega kohvitopsid. Loe lähemalt.