Uue toote ettetellimine

27.01.2021
Uue toote ettetellimine

Ole esimeste seas, kes endale uue Bioloco Loop MINI termospudeli soetab.

Just praegu on Sul võimalus garanteerida endale uue toote saabumisel toote saadavus. Kuna tegemist on täitsa uue tootega turul ning neid on saadaval ainult piiratu kogus, siis kasuta võimalust ning tee endale või sõbrale armas, kuid praktiline kingitus. Esimestele tellijatele soodsam hind -15% tavahinnast soodsamalt.

Bioloco Loop Mini termospudel on kui väike aksessuaar, mida endaga kõikjal kaasas kanda.

> Bioloco Loop Mini termospudel mahutab 350ml. See pisike pudel sobib ideaalselt naisterahva väiksemasse käekotti või lapsele koolikotti/trennikotti.

> Kõik termose omadused on sellel väikesel pudelil samad, mis suurematel Loop pudelitel. Bioloco Loop Mini termospudelid hoiavad jooki soojana kuni 18h ja külmana kuni 12h.

> Bioloco Loop Mini termospudelit saab kasutada mitmel erineval viisil- kasuta seda veepudelina, mahlapudelina või kohvi/kakao/tee joomiseks termosena.

Kõiki Bioloco Loop Mini termospudeleid saad vaadata SIIN.

Selleks, et endale toote saadavus garanteerida, lisa endale meelepärane disain ostukorvi, esita tellimus ja tasu selle eest. Sellega oled esitanud meile ettetellimuse ning niipea kui toode meie lattu jõuab, paneme Sulle paki teele. Bioloco Loop Mini termospudelid jõuavad Eestisse 12.03.2021*.

*NB! Kui lubatud tarneaeg peaks muutuma, siis teavitame kõiki kliente, kes on ettetellimuse vormistanud.