Kinkekomplekt lapsele: LOTTE 3

Hind: 19,95 €
Tootekood:  LOTTE03
Laoseis:  Laos
Kinkekomplekt LOTTE 3 sisaldab ühte Lotte teemalist joogitopsi, kokkuvolditavat kotti ja väikest maiustust. (Toote pilt on illustratiivne)

Komplekt tuleb pakendamata kujul. Kui soovite antud komplekti pakituna, siis palun valige toode koodiga LOTTE07.

Komplekti tuleb valida endale sobiv maiustus. Valida saab kuue erineva toote vahel: Lotte küpsisepallid šokolaadis 100g, Lotte marjamarmelaad 100g, YumEarth mahedad puuviljasnäkid/kummikommid 50g, YumEarth mahedad kummikarud 50g või YumEarth mahedad Sour Beans 50g.

Tellimust esitades palume ostukorvis kommentaari lahtrisse lisada mis toonis (punane ja/või sinine) joogitopse soovite.

Parameetrid


* Maiustus
Kogus :

Lotte teemaline joogitops: 


Lastele mõeldud Lotte teemaline joogitops on korduvkasutatav ja keskkonnasõbralik. Topsid on valmistatud FSC sertifitseeritud puidust ning omavad kõiki EU regulatsioonidele vastavaid sertifikaate. Topsid mahutavad 350ml ja on mugavad väikesele käele hoidmiseks. Lotte topsid on multifunktisonaalsed. Topsi saab kasutada vee, tee, kakao, mahla ja karastujookide tarbimiseks, kuid sama edukalt sobib see tops ka jäätisekokteli või smuuti joomiseks. Selleks, et kokteili oleks mugav juua soovitame kasutada topsi kaanes olevat keskmist ava, kust saab läbi lükata ühe korduvkasutatava kõrre. Lotte topsi on kerge puhastada, kuna topsi ja selle silikoonist osi võib pesta nõudepesumasinas. Samuti võib vajadusel topsi soojendada mikrolaineahjus. Komplekti saab valida kas sinise või punase silikooniga topsi.

SININE TOPS

PUNANE TOPS

Lotte teemaline poekott / trennikott:


Koostöös Lotte loojatega on valminud vahva pildiga korduvkasutatav poekott. See poekott pole mõeldud ainult toidukaupade kandmiseks vaid ikka kõikvõimalike asjade kandmiseks. Näiteks tänu vetthülgavale omadusele on selles kotis hea hoiustada niiskeid riided pärast spaakülastust.Lisaks toredale disainile on see kott valmistatud 100% plastikpudelitest, mis on viidud inimeste poolt taarakogumispunkidesse. Näiteks ühe sellise koti loomiseks on kulunud tervelt 6 plastpudelit.Kind Bagi kotti on mugav kaasas kanda, kuna vajadusel saab koti väikseks kokku voltida ning paigutada kompaktselt väikesesse taskusse. Samuti on kotil korralikult suured sangad, et soovikorral oleks hea kotti ka õlal kanda.Kui kott peaks määärduma siis võib seda pesta pesumasinas 30 kraadises vees.Koti mõõdud lahtiselt on 39x64x17cm ning kokkuvoldituna 14x15x1cm. Korraga võib kotis kanda kuni 20kg.

TRENNIKOTT

Sarnased tooted