Kinkekomplekt lapsele: Matkasõber

Hind: 15,15 €
Tootekood:  JÕUL11
Laoseis:  Tellimisel
Tarneaeg:  toote saadavuse kohta küsi lisainfot tellimused@marmatel.ee
Kinkekomplekt matkasõbrale sisaldab 1x 320ml või 350ml loomakujulist termospudelit ning väikest 50g šokolaadiampsu.

Tegemist on igati praktilise kingitusega, kuna termospudelit saab kasutada nii soojade kui ka külmade jookide jaoks. Talvel on sellega hea anda lapsele kelgumäele kaasa soe kakao ning suvel mänguväljakule jahutav vesi või mahl. Tegemist on 100% lekkekindla pudeliga, mis võib kotis olla ükskõik mispidi. Kõiki lastetermosed vaata SIIN

Tony´s šokolaad on klassikaline piimašokolaad, mis lihtsalt sulab suus. Tegemist on 100% Fair trade šokolaadiga, mis tähendab, et selle šokolaadi tootmiseks ei ole kasutatud lapstööjõudu ega orjasid. Tony´s šokolaadi loojad on pühendunud sellele, et šokolaadi on võimalik toota inimlikel tingimustel ning võitlevad selle eest juba alates 2005 aastast.

Antud kinkekomplekti miinimum kogus tellimiseks on 10 tk. Kui soovid tellida ainult termosed ja šokolaadid, siis tuleb ühe komplekti hind 15,15 EUR. Kui on aga soovi teha juba valmis pakitud kingitus, siis pakume ka seda teenust lisatasu eest (pakkimine jõuluteemalisse tsellofaankotti). Sellisel juhul lisandub ühe paki kohta 1 EUR.
Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust tellimused@marmatel.ee või esitage päring SIIN

Sarnased tooted