PAKITUD kinkekomplekt lapsele: LOTTE 2

Hind: 10,55 €
Tootekood:  LOTTE06
Laoseis:  Laos
Kinkekomplekt LOTTE 2 sisaldab ühte Lotte teemalist kotti ja väikest maiustust. (Toote pilt on illustratiivne)

Komplekt tuleb pakendatud kujul. Komplekti pakendame jõuluteemalisse tsellofaankotti. Kui soovite antud kompekti pakendamata, siis palun valige toode koodiga LOTTE02.

Komplekti tuleb valida endale sobiv maiustus. Valida saab kuue erineva toote vahel: Lotte küpsisepallid šokolaadis 100g, Lotte marjamarmelaad 100g, YumEarth mahedad puuviljasnäkid/kummikommid 50g, YumEarth mahedad kummikarud 50g või YumEarth mahedad Sour Beans 50g.

Parameetrid


* Maiustus
Kogus :

Lotte teemaline poekott / trennikott:

Koostöös Lotte loojatega on valminud vahva pildiga korduvkasutatav poekott. See poekott pole mõeldud ainult toidukaupade kandmiseks vaid ikka kõikvõimalike asjade kandmiseks. Näiteks tänu vetthülgavale omadusele on selles kotis hea hoiustada niiskeid riided pärast spaakülastust. Lisaks toredale disainile on see kott valmistatud 100% plastikpudelitest, mis on viidud inimeste poolt taarakogumispunkidesse. Näiteks ühe sellise koti loomiseks on kulunud tervelt 6 plastpudelit.Kind Bagi kotti on mugav kaasas kanda, kuna vajadusel saab koti väikseks kokku voltida ning paigutada kompaktselt väikesesse taskusse. Samuti on kotil korralikult suured sangad, et soovikorral oleks hea kotti ka õlal kanda.Kui kott peaks määärduma siis võib seda pesta pesumasinas 30 kraadises vees.Koti mõõdud lahtiselt on 39x64x17cm ning kokkuvoldituna 14x15x1cm. Korraga võib kotis kanda kuni 20kg.

VAATAN TOODET

Sarnased tooted