BPA vaba plastik


-- Kampaaniad --


 Kõik kampaaniad

 

 

 

Magus amps! Telli Marmateli veebipoest rohkem kui 35 euro väärtuses kaupa ning transport Sinu tellimusele on tasuta!

Loe lähemalt

 

Telli ette armas, kuid praktiline Bioloco Loop Mini termospudel endale või kingituseks. Ette tellides garanteerid endale toote saadavuse lattu jõudmisel. 

Loe lähemalt

 

Tahaksid sõbrale kingituse teha, kuid praegu kohtuda pole mõistlik? Ole mureta! Meie kaudu saad saata kingituse kohale kontaktivabalt.

Loe lähemalt


-- Uudised --


 

UUED ChicMic Bioloco Plant sarja tooted on jõudnud kohale. Kõik selle sarja tooted on valmistatud uudsest taimsest plastikust PLA-st ...

Loe lähemalt

 

Ecoffee toodete seas leidub nüüd ka termosnõusid nii naistele kui ka meestele. Haara enda lemmik soe või külm jook kaasa stiilses ja praktilises termoses ...

Loe lähemalt

 

Kutsume Sind Kultuurikatlasse osa saama selle aasta Kohvifestivalist, mis toimub 5.-6. septembril.

Loe lähemalt

 

Kas teadsid, et Bioloco Office termoskruusil on palju erinevaid ja häid omadusi? Tutvu lähemalt Office termoskruusi omaduste ja kasutusvõimalusetga.

Loe lähemalt

 

Korduvalt värvitavad lauamatid koju, kooli, meisterdustundi! Funny Mat on pinda kaitsev ning lastele samal ajal tegevust pakkuv lauamatt.

Loe lähemalt

 

MILAN viltpliiatsid sobivad nii väikestele mudilastele kui ka suurematele koolijutsidele. Vildikatel on erksad veebaasil toonid ning ...

Loe lähemalt

 

Stiilsed Bioloco Loop termospudelid on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest. Pudelitel on topelt sein tänu millele püsib jook külm ...

Loe lähemalt

 

Bioloco Office termoskruusid on ideaalsed kasutamiseks kontoris. Jook püsib soojana kuni 3 tundi ...

Loe lähemalt

     

Kas teadsid, et iga aasta lõpetab umbes 500 miljardit ühekordselt kasutatavat kõrt looduses? Ka Sina saad anda enda panuse hakates kasutama metallist kõrsi.

Loe lähemalt 

 

Emma J. Shipley on tunnustatud Briti disainer, kellega koostöös ilmusid 2020 aasta alguses uued stiilsed Ecoffee Cup joogitopsid.

Loe lähemalt

     

Ecoffee joogitopsid on motiveerinud inimesi taaskasutama juba aastast 2014. Ka Sina saad oma panuse anda soetades endale üks Ecoffee tops.

Loe lähemalt

 

Two Bad Mice portselankruus on ideaalne kingitus oma kallimatele. Kingi kvaliteetne portselankruus tähtpäevaks või niisama tuju tõstmiseks.

Loe lähemalt


-- Heategevus --


     

2020 aasta suve lõpus toetas Marmatel heategevusprojekti "Tere Kool", mis oli suunatud Valgamaa suurperedele. Toetuspakk koosnes erinevatest MILAN koolitarvetest, WoodWay lastenõudest, Maku märkmikutest ja vihikutest.

Head algavat kooliteed!

LOE PROJEKTIST LÄHEMALT

 

2020 aasta jaanuaris toetas Marmatel SOS Lasteküla uus-aasta kingitustega. Kingipakis leidusid bambusest joogitopsid lastele, Maku märkmikud erinevates disainides ning Minionidega mütsi-salli komplektid.

Head uut aastat!

LOE LÄHEMALT

   
 2019 detsembris toetas Marmatel Valgamaa Lasterikaste Perede Ühingut, kinkides lastele vahvaid Minion-teemalisi mütsi-kinnaste komplekte ning hulgaliselt MILAN joonistustarbeid ja pinaleid.   2019 aasta detsembris toetas Marmatel Haiba lastekodu lapsi kingitustega. Kingipakki jõudsid erinevad kinkemärkmikud, hoiukarbid ja kruusid ning kõige pisematele Minioni teemalised mütsi-salli komplektid.
     
2019 aasta sügisel toetas Marmatel Haiba lastekodu kooliteed alustavaid lapsi. Laste koolikotti jõudsid erinevad MILAN koolitooted ning Altini korduvalt värvitavad lauamatid.