Aprillikuu kampaania

19.03.2021
Aprillikuu kampaania

Kasuta nüüd head võimalust ja soeta väikesele päkapikule üks armas, kuid praktiline joogitops või -pudel.

Aprillikuus on vahvad lastetermosed ja kõrrega joogitpsid kõikidele klientidele -20% soodsamalt. Ära maga maha ja kasuta kindlasti head võimalust. :) 

ChicMic Bioloco Plant kõrrega joogitopsid on valmistatud keskkonnasõbralikust plastiku alternatiivist, mida kutustakse PLA-ks. PLA-d valmistatakse taimsetest suhkrutest, mida kogutakse peamiselt maisist, suhkruroost ja tapiokist. Tänu looduslikule koostisele ei sisalda topsid ühtegi tervisele kahjulikku ainet ning on 100% melamiini, BPA ja ftalaatide vabad. Joogitopsi on eriti mugav kasutada tänu topsi kaane sisse paigalatud kõrrele. Kõrs on valmistatud toidusilikoonist ning seda on võimalik puhastamiseks eemaldada. Selleks, et topsi kaas avaneks tuleb vajutada nupule ning laps saabki enda jooki nautida. Kui topsi kaas on suletud, siis on tops lekkekindel. Ühte topsi mahub 400ml lemmikjooki ning topsi võib pesta nõudepesumasinas ja soojendada mikrolaineahjus. Vaata kõiki kõrrega joogitopse.

Bioloco Kids lastetermosed on lõbusad kaaslased koolikotis, spordikotis või ka niisama vabal ajal. Termoses püsib jook soe ja külm kuni 8 tundi. Termoses on hea kaasas kanda nii vett, mahla, karastusjooki kui ka teed või kakaod. Ühte termosesse mahub 320ml (notsu ja mõmmi) või 350ml (pingviin) lemmikjooki. Bioloco Kids termosed on valmistatud kvaliteetsest topeltseinaga roosetvabast terasest ning soovituslikult tuleks termost pesta käsitsi. Vaata kõiki lastetermoseid.

*Kampaania kestab 01.04 - 30.04.2021 kõikidele klientidele