Juunikuu kampaania

31.05.2021
Juunikuu kampaania

Suvi juba peaaegu paistab ning käes on aeg, kus reisimist on paratamatult tavapärasest rohkem. See tähendab ka rohkem take-away jooke ja mõnusaid suveõhtuid lemmikkokteiliga lõkke ääres. Meil on Sulle head uudised. Selleks, et ka Sina saaksid jätta positiivse jalajälje loodusele ning öelda "EI" ühekordsetele topsidele oleme juunikuuks kõikidel Slide Cup termo- ja kohvitopsidel hinnad alla toonud. Jehuu!:) 

Juunikuu jooksul saad endale meie veebipoest ainulaadse lükandsüsteemiga Slide Cup kohvitopsi -20% tavahinnast soodsamalt*

Slide Cup kohvitopsid teeb eriliseks just tema ainulaadne lükandsüsteemiga kaas. Selleks, et jooki juua tuleb lihtsalt kaas lahti lükata ning kui kaas tagasi hinni panna on tegemist lekkekindla topsiga.

Samuti on Slide Cup kohvitopsi kaant ülimalt kerge puhastada. Kui kaane lahti keerad, siis saad kaane põhjast veel eraldi katte lahti keerata, et ikka kõik nurgatagused saaksid magusast piimavahust puhtaks loputatud. 

Slide Cup kohvitopse on saadaval kahte erinevat tüüpi. Tavaline kohvitops, millel on bambusest väliskorpus Vaatan tooteid ja on seest roostevabast terasest või siis termostops Vaatan tooteid, mis on valmistatud topeltseinaga roostevabast terasest ning hoiab joogi temperatuuri kuni 12 tundi.

Uute Slide Cup termostopside kohta saad lähemalt lugeda SIIT

* Kampaania kehtib 01.06 - 30.06.2021