2021 Oktoobrikuu kampaania

27.09.2021
2021 Oktoobrikuu kampaania

Märkamatult on soojad suveõhtud asendnud värviliste lehtede ja jaheda tuuleiiliga, mis tähendab, et on aeg leida mõnusaid tubaseid tegevusi. Ja mis saaks olla põnevam, kui lahendada üks 1000tk müsteerium. Pusled on tore tegevus nii üksinda nokitsemiseks kui ka perekonnaga lahendamiseks. Tegevus, mis viib lapsed nutiekraanist eemale ning samas tekitab hasarti nii väikestel kui ka suurtel. :) 

Nüüd oktoobirkuus saavad kõik Marmateli kodulehel konto loonud kliendid soetada endale põneva pusle ja selle kokkupanemiseks vajalikud tarvikud super hea hinnaga. Kui kasutad ostukorvis olles kupongi PUSLE20, siis saad lausa 20% tavahinnast allahindlust*. Kui tunned, et sinu sügisõhtutest on puudu üks põnev pusle, siis saad endale sobiva pildiga pusle välja valida SIIT .

Selleks, et rakendada 20% soodustust veendu enne ostu sooritamist, et oled Marmateli lehel sisse loginud enda püsikliendi kontoga. Seejärel vali endale sobivad tooted ostukorvi. Ostukorvis olles lisa kupong PUSLE20 ning rakendub 20% soodustus pusledele ja nende lisatarvikutele. 

Kui Sa aga ei ole veel Marmateli püsiklient, siis saad seda lihtsalt ja kiirelt teha SIIN

Miks aga olla Marmateli püsiklient? Eks ikka selleks, et olles püsiklient on Sul palju eeliseid. Näiteks igakuise uudiskirjaga anname Sulle teada, mis uued ja põnevad tooted on meie sortimenti lisandunud ning teavitame Sind ka mesimagusatest kampaaniatest, mis meie veebipoes ainult püsiklientidele kehtivad.

* Kampaania kehtib 01.10 - 31.10.2021 ainult registreerinud ja sisse loginud püsiklientidele.